Öğretmenlerimiz

Fen Bilimleri Öğretmeni Enes Yiğit

Fen Bilimleri Öğretmeni ve Matematik Öğretmeni Enes Yiğit

Enes Yiğit

1989 yılında Eskişehir’de gözlerimi dünyaya açtım. Babamın da öğretmen olmasından dolayısıyla birçok okulda eğitim hayatımı sürdürdüm. Lise eğitimimi Manisa Demirci Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamladım.

Üniversite hazırlanma süreci sonucunda Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünü kazandım ve aldığım eğitim sonucunda 2012 yılında Eğitim Fakültesinden mezun oldum. Daha çok fen bilimleri ve matematik özel dersleri vermekteyim.

Aldığım eğitimler ve kazandığım çağdaş eğitim anlayışıyla, kalıcı öğrenmeler sağlamak adına öğretim hizmetinde farklı yöntem ve teknikler kullanarak İzmir’de ilkokul, ortaokul fen bilimleri ve matematik özel ders hizmeti sunmaktayım.

Sınav sistemi konusunda oldukça bilgili ve tecrübeliyim. Yıllarca sınav sisteminin içerisinde adete yaşamış birisiyim. Gerek öğretmenlik bilgisi gerek alan bilgisi olsun oldukça donanımlıyım. 2014 Kpss Eğitim Bilimlerinde alanımda Türkiye 120. oldum. 2016 Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavında da alanımda Türkiye 835. oldum. Aşağıdan ekran görüntülerine ulaşabilirsiniz.

izmir-fen-ozel-ders matematik-ozel-ders

 

 

 

 

 

 

 

 
Fen bilgisi ve matematik özel ders almak isteyenlerin bizimle iletişime geçebileceğini belirtip, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Özel Ders Almak için İletişime Geçiniz ==>

İletişim Bilgileri