Matematik Özel Ders

Matematik öğrenciye sevdirilerek eğitimi verilmesi gereken bir branştır. Matematik alanında İzmir’de alanında Uzman Öğretmenlerimiz ile eğitim vermekteyiz. Matematik özel dersi okula yardımcı olarak veya tercihen TEOG sınavlarına hazırlık amaçlı verilebilmektedir. Çağdaş eğitim metotlarıyla kalıcı öğrenmenin farkını bizle anlayacak, çocuğunuzu ezberci eski metotlardan kurtaracağız. Çağdaş eğitim yöntem ve tekniklerinde öğretmenimiz oldukça bilgili ve sınav sistemleri konusunda öğretmenimiz oldukça deneyimlidir.

Kaçıncı sınıflar için Matematik Özel Ders Veriyoruz?
İlkokul, ortaokul 5, 6, 7, 8. Sınıflar ve TEOG hazırlık için Matematik Özel Dersi veriyoruz.

DİKKAT!: Sadece İzmir içinde hizmet vermekteyiz.

Öğretmenimiz:

Öğretmen - Enes YiğitMatematik Özel Dersimiz Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesinden 2012 yılında mezun olan Enes Yiğit tarafından verilmektedir. 2014 KPSS P10’da alanında 120. olmuş 2016 Öğretmenlik alan sınavında da 835. olmuştur. Sonuçlara ait fotoğraflara en alt bölümden ulaşabilir, inceleyebilirsiniz. Alanına ve çağdaş eğitim metotlarına hakim bir öğretmenden özel ders fırsatını yakalamak için bir telefon kadar uzağınızdayız. Öğretmenimiz hakkında kapsamlı bilgiyi şuradan edinebilirsiniz.

Matematik Özel Ders Fiyatı:

Alt bölümdeki iletişim bilgilerimizden veya iletişim sayfamızda yer alan iletişim formumuz ile bizimle iletişime geçebilir, fiyatlandırmamız hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz:

Mail: info@ozeldersvakti.com
Telefon: (0539) 509 8993
Adres: Şirinyer-Buca/İzmir
Bilgi: Öğretmenimiz Şirinyer’de ikamet etmektedir. Öğretmenin veya Öğrencinin evinde ders verebilmekteyiz.

Matematik Özel Derslerimiz nasıl işleniyor?

Derslerimiz öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre işlenmektedir. TEOG öğrencilerimiz için sınav ağırlıklı ve eksik olunan konular öncelikli olarak işlenmektedir. Okul derslerine ve sınavlarına da yardımcı olacak şekilde planlama yapılmaktadır. İlk dersimiz esnasında eksiklikler belirlenerek hedefler belirlenmekte, tüm eksikliklerin giderilmesi için planlama yapılmaktadır. Öğretmenimiz yıllarca sınav tecrübesini yaşamış, sınavlarda sizlerin başarılı olması için gereken bütün metotları sizlerle paylaşacak çocuğunuzun başarıyı yakalamasını sağlayacaktır.

İzmir Matematik Özel Ders

İzmir’de matematik özel ders veren bir çok kişi ve merkez bulunmaktadır. Ancak özel ders sistemli bir planı ve çalışmayı gerektirir. Bu konu da sizlere gereken yardımda bulunacak bizlerden alacağınız randevuyla çalışma planımızı velilerle ve öğrencilerle ihtiyaca bağlı olarak belirleyeceğiz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtip iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Öğretmenimizin sınav sonuçlarına ait fotoğrafları aşağıdadır. Büyütmek üzerine tıklayınız.

izmir-fen-ozel-ders matematik-ozel-ders

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Özel Ders Almak için İletişime Geçiniz ==>

İletişim Bilgileri