Gizlilik Politikası

Gizlilik politikamız gereceği site üyelik bilgileriniz sistemimizde gizli tutulmakta 3. Kişilere verilmeyeceği sizlere garanti edilmektedir. Güvenliğinizi sağlamak için gereken önlemler alınacaktır.

Sayfamızı ziyaret eden ziyaretçilerimizin kişisel gizlilik haklarına saygı duyulmakta ve sitede gezindiği sürece bilgileri gizli tutulmaktadır. Ancak sitemizde ip adresleri kayıt altına alınmaktadır. Bu yüzden herhangi bir siber saldırı olması durumda veya kişi hak ve hürriyetlerine aşağılayıcı ve yasalarca uygun görülmeyen durumlarda ip adresleri adli makamlara verilecektir. Buna benzer yasa dışı durumlar haricinde güvenliğiniz bizim güvencemiz altında olacaktır.

Anayasamızda kişi hak ve hürriyetine önem verildiği gibi sitemizde de kişi hak ve hürriyetlerine önem verilmektedir. Kişi hak ve hürriyetine karşı yorumlarda veya yazılar içerisinde herhangi bir sözlü saldırı vb. olduğunda onaylanmamaktadır, silinmektedir. Böyle bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız iletişim sayfasından ulaşarak kaldırılmasını sağlayabilirsiniz, sizlere en kısa sürede bu konuda dönüş yapılacaktır.

Özel Ders Almak için İletişime Geçiniz ==>

İletişim Bilgileri