Fen Bilimleri – Fen ve Teknoloji Özel Ders

İzmir fen bilimleri özel ders alanında gelişmiş bir potansiyele sahip bir ilimizdir. Fen ve teknoloji diğer bir adıyla fen bilgisi özel ders almak isteyen bireylerin odak noktalarından biridir. Fen bilimleri gerek okula yardımcı gerekse TEOG sınavına hazırlık için tercih edilen özel ders branşları arasında yerini almaktadır. İlkokul ve ortaokul 5, 6, 7, 8. Sınıflarda fen bilimleri / fen ve teknoloji temel dersler arasında yerini almıştır.

DİKKAT!: Sadece İzmir içinde hizmet vermekteyiz.

Öğretmenimiz:

Öğretmen - Enes YiğitFen Bilimleri / Fen ve Teknoloji Özel Derslerimiz Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliğinden 2012 Yılı Mezunu olan Enes Yiğit tarafından verilmektedir. Öğretmenimiz 2014 Kpss de Eğitim Bilimlerinde alanında Türkiye’de 120. olmuştur. 2016 Öğretmenlik Alan Bilgisi Testinde de Türkiye’de 835. olmuştur.Sonuç fotoğrafları en alt kısımdadır”. Öğretmenimiz sınav yöntemleri hakkında oldukça bilgili, deneyimli ve alanına hakimdir. Sizlerle bilgi ve deneyimlerini paylaşmak için elinden gelenin en iyisini yapacağına emin olabilirsiniz. Öğretmenimiz hakkında kapsamlı bilgiyi şuradan edinebilirsiniz.

Fen ve Teknoloji Özel Ders Fiyatı:

Fen Bilimleri / Fen ve Teknoloji Saat Ücretimiz için alt bölümde detayları yer alan iletişim bilgilerimiz ile bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan iletişim formumuz ile de bizlere ulaşabilmeniz mümkün.

İletişim Bilgilerimiz:

Mail: info@ozeldersvakti.com
Telefon: (0539) 509 8993
Adres: Şirinyer-Buca/İzmir
Bilgi: Öğretmenimiz Şirinyer’de ikamet etmektedir. Öğretmenin veya Öğrencinin evinde ders verebilmekteyiz.

Fen ve Teknoloji / Fen Bilimleri içeriği nedir?

Fen bilimleri diğer adıyla fen ve teknoloji dersi çocuklarımızın araştırma-sorgulama, problem çözme, eleştirel düşünme gibi birçok alanda becerilerini geliştirmektedir. Fen bilgisi eğitimi çocukların çevrelerini anlamlandırmaları için gerekli bir derstir. Teknolojinin ne olduğunu, nasıl ortaya çıktığını, toplumu nasıl şekillendirdiği, teknolojik gelişmelerin insanlık için neden önemli olduğunu anlayan bireyler teknoloji okuryazarı bireyler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada fen ve teknoloji kavramları ilişkili kavramlardır ve hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Fen ve teknoloji eğitimini düzgün alan bir öğrencinin merak, araştırma, sorgulama becerileri üst düzeyde olmaktadır. Bu noktada iyi bir eğitim çocuğumuzun geleceğine yapılabilecek en iyi yatırımdır. Bu konuda çocuğumuzun eğitimini fen ve teknoloji özel ders aldırma işlemiyle destekleyebiliriz. Fen bilgisi iyi olan bir birey çevresine baktığında ne olup bittiğini anlar yani çevresini anlamlandırabilir.

Eğitim çağlar boyunca geleneksel bir şekilde verilmiştir. Ancak son yıllarda ülkemizde çağdaş eğitim anlayışına geçilmiştir. Özellikle Fen bilimleri dersinde yapılandırmacı eğitim anlayışı ön plana çıkmaktadır. Fen bilimlerinde ezberci sistemden kalıcı öğrenmelerin olduğu yeni sistemlere geçiş denemeleri yapılmaktadır.

Buluş yoluyla öğretim, fen bilimleri dersinin olmazsa olmazı konumundadır. Buluş yoluyla öğrenen birey bilginin kalıcılığını yakalamada diğer geleneksel öğretim metotlarına göre eğitim alan bireylere göre bir adım ileridedir. Öğrenciler bilgiyi eğer kendileri bulmak için çaba sarf eder, öğrenme sürecine ne denli çok katılırlarsa yani etkin katılım yaparlarsa kalıcı ve anlamlı bilgi edinmiş olurlar. Özellikle edinilen bilgilerin kalıcı olması için yeni sistemde deney, etkinlikler, birçok çağdaş öğretim yöntem ve teknikleri kullanılmaktadır.

Derslerimizi nasıl anlatıyoruz?

Öğrencimizin ihtiyaçlarına göre ilk derse başlamadan önce eğitim sürecini planlayarak hareket etmekteyiz. Öğrencimize okul derslerinde ve TEOG gibi sınavlarında yardımcı olacak çalışma yapabilmekteyiz. Bunun yanı sıra öğrencimizin eksik olduğu konularda da yoğunluklu olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İzmir Fen ve Teknoloji Özel Dersi

İzmir fen ve teknoloji özel ders anlamında birçok kaliteli öğretmenleriyle karşımıza çıkan bir ilimizdir. İzmir’de fen bilimleri diğer bir adıyla fen ve teknoloji eğitiminde okula yardımcı veya TEOG sınavına hazırlıkta özel ders veren birçok kişi ve kuruluş bulunmaktadır. Özel ders almak istediğinizde sizlerin bir telefon kadar uzağınızdayız. Kapsamlı bilgi ve randevu için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sınav sonucuna ait sıralama bilgileri aşağıdadır. Büyütmek için üzerine tıklayınız.

izmir-fen-ozel-ders matematik-ozel-ders

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Özel Ders Almak için İletişime Geçiniz ==>

İletişim Bilgileri